-21%
€ 66,36
Adviesprijs € 84,00Je bespaart 21%
Voordeligst€ 88,48
Adviesprijs € 112,00Je bespaart 21%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/14/1b/f7/1755582135/3386460153720_0.jpg?ts=1755582135)
Montblanc Explorer Extreme
Parfum - 100 ml
Parfum - 100 ml
€ 88,48
| Artikel | Montblanc Explorer Extreme Parfum 100 ml |
| Merk | Montblanc |
| Collectie | Explorer Extreme |
| EAN | 3386460153720 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Verpakking | Spray |
| Prijs per eenheid | € 88,48 per 100 ml |