€ 52,00
€ 77,00
Voordeligst€ 102,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Montblanc Explorer
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 52,00
| Artikel | Montblanc Explorer Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Montblanc |
| Collectie | Explorer |
| EAN | 3386460101059 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 173,33 per 100 ml |