-21%
€ 41,08
Adviesprijs € 52,00Je bespaart 21%
€ 60,83
Adviesprijs € 77,00Je bespaart 21%
Voordeligst€ 80,58
Adviesprijs € 102,00Je bespaart 21%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Montblanc Explorer
Eau de Parfum - 60 ml
Eau de Parfum - 60 ml
€ 60,83
| Artikel | Montblanc Explorer Eau de Parfum 60 ml |
| Merk | Montblanc |
| Collectie | Explorer |
| EAN | 3386460101042 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 60 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 101,38 per 100 ml |