€ 52,00
€ 77,00
Voordeligst€ 102,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Montblanc Explorer Platinum
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 102,00
| Artikel | Montblanc Explorer Platinum Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Montblanc |
| Collectie | Explorer Platinum |
| EAN | 3386460135818 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Salie, Ceder, Viooltjesblad |
| Prijs per eenheid | € 102,00 per 100 ml |