-21%
€ 22,91
Adviesprijs € 29,00Je bespaart 21%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Montblanc Explorer
Aftershave balm - 150 ml
Aftershave balm - 150 ml
€ 22,91
| Artikel | Montblanc Explorer Aftershave balm 150 ml |
| Merk | Montblanc |
| Collectie | Explorer |
| EAN | 3386460101066 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Aftershave balm |
| Volume | 150 ml |
| Verpakking | Tube |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 15,27 per 100 ml |