-21%
€ 22,12
Adviesprijs € 28,00Je bespaart 21%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/59/7f/5c/1755582148/3386460153768_0.jpg?ts=1755582148)
Montblanc Explorer Extreme
Douchegel - 150 ml
Douchegel - 150 ml
€ 22,12
| Artikel | Montblanc Explorer Extreme Douchegel 150 ml |
| Merk | Montblanc |
| Collectie | Explorer Extreme |
| EAN | 3386460153768 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Douchegel |
| Volume | 150 ml |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 14,75 per 100 ml |