-21%
€ 22,12
Adviesprijs € 28,00Je bespaart 21%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Montblanc Explorer
Douchegel - 150 ml
Douchegel - 150 ml
€ 22,12
| Artikel | Montblanc Explorer Douchegel 150 ml |
| Merk | Montblanc |
| Collectie | Explorer |
| EAN | 3386460101073 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Douchegel |
| Volume | 150 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 14,75 per 100 ml |