-21%
€ 38,71
Adviesprijs € 49,00Je bespaart 21%
€ 58,46
Adviesprijs € 74,00Je bespaart 21%
Voordeligst€ 77,42
Adviesprijs € 98,00Je bespaart 21%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Montblanc Explorer Ultra Blue
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 38,71
| Artikel | Montblanc Explorer Ultra Blue Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Montblanc |
| Collectie | Explorer Ultra Blue |
| EAN | 3386460121538 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Roze peper, Bergamot |
| Prijs per eenheid | € 129,03 per 100 ml |