-21%
€ 38,71
Adviesprijs € 49,00Je bespaart 21%
€ 58,46
Adviesprijs € 74,00Je bespaart 21%
Voordeligst€ 77,42
Adviesprijs € 98,00Je bespaart 21%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Montblanc Explorer Ultra Blue
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 77,42
| Artikel | Montblanc Explorer Ultra Blue Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Montblanc |
| Collectie | Explorer Ultra Blue |
| EAN | 3386460121514 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Roze peper, Bergamot |
| Prijs per eenheid | € 77,42 per 100 ml |