-21%
Valentino
Donna Born in Roma
Eau de parfum intense - 50 ml
€ 82,16
Adviesprijs € 104,00Je bespaart 21%
Voordeligst€ 118,50
Adviesprijs € 150,00Je bespaart 21%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Valentino Donna Born in Roma
Eau de parfum intense - 50 ml
Eau de parfum intense - 50 ml
€ 118,50
| Artikel | Valentino Donna Born in Roma Eau de parfum intense 50 ml |
| Merk | Valentino |
| Collectie | Donna Born in Roma |
| EAN | 3614273790857 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum intense |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Amber, Vanille, Jasmijn |
| Prijs per eenheid | € 237,00 per 100 ml |