-21%
Valentino
Donna
Eau de parfum intense - 100 ml
€ 157,21
Adviesprijs € 199,00Je bespaart 21%
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Valentino Donna
Eau de parfum intense - 100 ml
Eau de parfum intense - 100 ml
€ 157,21
| Artikel | Valentino Donna Eau de parfum intense 100 ml |
| Merk | Valentino |
| Collectie | Donna |
| EAN | 3614273790840 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum intense |
| Volume | 100 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Chypre |
| Prijs per eenheid | € 157,21 per 100 ml |