-21%
Valentino
Donna Born in Roma Coral Fantasy
Eau de Parfum - 50 ml
€ 74,26
Adviesprijs € 94,00Je bespaart 21%
€ 107,44
Adviesprijs € 136,00Je bespaart 21%
Voordeligst€ 145,36
Adviesprijs € 184,00Je bespaart 21%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Valentino Donna Born in Roma Coral Fantasy
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 107,44
| Artikel | Valentino Donna Born in Roma Coral Fantasy Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Valentino |
| Collectie | Donna Born in Roma Coral Fantasy |
| EAN | 3614273672474 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Muskus, Kiwi, Ambrette, Sinaasappel, Jasmijn, Roos |
| Prijs per eenheid | € 214,88 per 100 ml |