Valentino
Donna Born in Roma
Eau de Parfum - 100 ml
€ 136,00
Voordeligst€ 184,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Valentino Donna Born in Roma
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 184,00
| Artikel | Valentino Donna Born in Roma Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Valentino |
| Collectie | Donna Born in Roma |
| EAN | 3614272761445 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Sambac jasmijn, Bergamot, Bourbon vanille, Zwarte bes, Jasmijn, Kasjmier |
| Prijs per eenheid | € 184,00 per 100 ml |