Valentino
Donna Born in Roma Coral Fantasy
Eau de Parfum - 30 ml
€ 94,00
€ 136,00
Voordeligst€ 184,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Valentino Donna Born in Roma Coral Fantasy
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 94,00
| Artikel | Valentino Donna Born in Roma Coral Fantasy Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Valentino |
| Collectie | Donna Born in Roma Coral Fantasy |
| EAN | 3614273672481 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Muskus, Kiwi, Ambrette, Sinaasappel, Jasmijn, Roos |
| Prijs per eenheid | € 313,33 per 100 ml |