-21%
Valentino
Donna Born In Roma Extradose
Eau de Parfum - 100 ml
€ 83,74
Adviesprijs € 106,00Je bespaart 21%
€ 122,45
Adviesprijs € 155,00Je bespaart 21%
Voordeligst€ 163,52
Adviesprijs € 206,99Je bespaart 21%
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/6b/c6/43/1738727270/3614274350753_.png?ts=1738727270)
Valentino Donna Born In Roma Extradose
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 163,52
| Artikel | Valentino Donna Born In Roma Extradose Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Valentino |
| Collectie | Donna Born In Roma Extradose |
| EAN | 3614274350753 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Prijs per eenheid | € 163,52 per 100 ml |