-21%
Valentino
Donna Born in Roma
Eau de Parfum - 30 ml
€ 74,26
Adviesprijs € 94,00Je bespaart 21%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Valentino Donna Born in Roma
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 74,26
| Artikel | Valentino Donna Born in Roma Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Valentino |
| Collectie | Donna Born in Roma |
| EAN | 3614272761421 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Bergamot, Bourbon vanille, Zwarte bes, Jasmijn |
| Prijs per eenheid | € 247,53 per 100 ml |