Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Shiseido Ginza
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 75,00
| Artikel | Shiseido Ginza Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Ginza |
| EAN | 0768614155225 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Roze peper, Magnolia, Orchidee, Freesia, Cipres, Jasmijn, Granaatappel |
| Prijs per eenheid | € 250,00 per 100 ml |