€ 75,00
Voordeligst€ 147,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Shiseido Ginza Murasaki
Eau de Parfum - 90 ml
Eau de Parfum - 90 ml
€ 147,00
| Artikel | Shiseido Ginza Murasaki Eau de Parfum 90 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Ginza Murasaki |
| EAN | 0768614184881 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 90 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Appel, Jasmijn, Sandelhout |
| Prijs per eenheid | € 163,33 per 100 ml |