€ 82,00
€ 118,00
Voordeligst€ 165,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Shiseido Ginza Night
Eau de parfum spray intense - 50 ml
Eau de parfum spray intense - 50 ml
€ 118,00
| Artikel | Shiseido Ginza Night Eau de parfum spray intense 50 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Ginza Night |
| EAN | 0768614212522 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum spray intense |
| Volume | 50 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Prijs per eenheid | € 236,00 per 100 ml |