€ 82,00
Voordeligst€ 165,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/d3/05/24/1754952061/768614199892_0.png?ts=1754952061)
Shiseido Ginza Intense
Eau de parfum spray intense - 90 ml
Eau de parfum spray intense - 90 ml
€ 165,00
| Artikel | Shiseido Ginza Intense Eau de parfum spray intense 90 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Ginza Intense |
| EAN | 0768614199892 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum spray intense |
| Volume | 90 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Vanille, Zwarte bes, Houtnoten, Roos, Patchoeli |
| Prijs per eenheid | € 183,33 per 100 ml |