€ 82,00
Voordeligst€ 165,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/a2/f8/08/1754952047/768614199694_0.png?ts=1754952047)
Shiseido Ginza Intense
Eau de parfum spray intense - 30 ml
Eau de parfum spray intense - 30 ml
€ 82,00
| Artikel | Shiseido Ginza Intense Eau de parfum spray intense 30 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Ginza Intense |
| EAN | 0768614199694 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum spray intense |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Vanille, Zwarte bes, Houtnoten, Roos, Patchoeli |
| Prijs per eenheid | € 273,33 per 100 ml |