€ 75,00
Voordeligst€ 147,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/aa/ab/f9/1754952130/768614184867_0.jpg?ts=1754952130)
Shiseido Ginza Murasaki
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 75,00
| Artikel | Shiseido Ginza Murasaki Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Ginza Murasaki |
| EAN | 0768614184867 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Appel, Jasmijn, Sandelhout |
| Prijs per eenheid | € 250,00 per 100 ml |