Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Rabanne Phantom
Parfum navulling - 200 ml
Parfum navulling - 200 ml
€ 163,95
| Artikel | Rabanne Phantom Parfum navulling 200 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | Phantom |
| EAN | 3349668614615 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Parfum navulling |
| Volume | 200 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Vetiver, Ceder, Bergamot, Vanille, Rabarber, Lavendel, Kardemom, Patchoeli |
| Prijs per eenheid | € 81,98 per 100 ml |