Rabanne
Phantom
Parfum - 50 ml
€ 98,20
€ 134,10
Voordeligst€ 157,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Rabanne Phantom
Parfum - 50 ml
Parfum - 50 ml
€ 98,20
| Artikel | Rabanne Phantom Parfum 50 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | Phantom |
| EAN | 3349668614585 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Vetiver, Ceder, Bergamot, Vanille, Rabarber, Lavendel, Kardemom, Patchoeli |
| Prijs per eenheid | € 196,40 per 100 ml |