Rabanne
Phantom Intense
Eau de parfum navulling - 200 ml
€ 161,35
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/b2/52/94/1739234686/paco_rabanne_phantom_intense_eau_de_parfum_spray_200_ml_3349668630059__238282_20250107015330.jpg?ts=1739234686)
Rabanne Phantom Intense
Eau de parfum navulling - 200 ml
Eau de parfum navulling - 200 ml
€ 161,35
| Artikel | Rabanne Phantom Intense Eau de parfum navulling 200 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | Phantom Intense |
| EAN | 3349668630059 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de parfum navulling |
| Volume | 200 ml |
| Verpakking | Navulling |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Prijs per eenheid | € 80,68 per 100 ml |