Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Rabanne Phantom
Eau de toilette navulling - 200 ml
Eau de toilette navulling - 200 ml
€ 149,45
| Artikel | Rabanne Phantom Eau de toilette navulling 200 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | Phantom |
| EAN | 3349668596355 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de toilette navulling |
| Volume | 200 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Geurfamilie | Aromatisch |
| Geurnoten | Vanille, Lavendel, Citroen |
| Prijs per eenheid | € 74,73 per 100 ml |