Rabanne
Phantom Elixir
Parfum Intense - 50 ml
€ 102,80
€ 140,80
Voordeligst€ 165,40
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/ef/96/1c/1738728445/3349668644063.jpg?ts=1738728445)
Rabanne Phantom Elixir
Parfum Intense - 50 ml
Parfum Intense - 50 ml
€ 102,80
| Artikel | Rabanne Phantom Elixir Parfum Intense 50 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | Phantom Elixir |
| EAN | 3349668644063 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Parfum Intense |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Prijs per eenheid | € 205,60 per 100 ml |