Rabanne
Phantom Elixir
Parfum Intense - 100 ml
€ 102,80
€ 140,80
Voordeligst€ 165,40
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/54/50/e5/1738728429/3349668644049.jpg?ts=1738728429)
Rabanne Phantom Elixir
Parfum Intense - 100 ml
Parfum Intense - 100 ml
€ 140,80
| Artikel | Rabanne Phantom Elixir Parfum Intense 100 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | Phantom Elixir |
| EAN | 3349668644049 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Parfum Intense |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Prijs per eenheid | € 140,80 per 100 ml |