€ 28,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Collistar Attivi Puri Hair Collagen
Conditioner - Alle huidtypes - 200 ml
Conditioner - Alle huidtypes - 200 ml
€ 28,50
| Artikel | Collistar Attivi Puri Hair Collagen Conditioner 200 ml |
| Merk | Collistar |
| Collectie | Attivi Puri Hair Collagen |
| EAN | 8015150297288 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Conditioner |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Emulsie |
| Verpakking | Pomp |
| Prijs per eenheid | € 14,25 per 100 ml |