€ 19,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Collistar Attivi Puri Hair Niacinamide
Droogshampoo - Vette huid - 150 ml
Droogshampoo - Vette huid - 150 ml
€ 19,00
| Artikel | Collistar Attivi Puri Hair Niacinamide Droogshampoo 150 ml |
| Merk | Collistar |
| Collectie | Attivi Puri Hair Niacinamide |
| EAN | 8015150297332 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Droogshampoo |
| Volume | 150 ml |
| Huidtype | Vette huid |
| Texture | Poeder |
| Verpakking | Spray |
| Prijs per eenheid | € 12,67 per 100 ml |