€ 19,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Collistar Attivi Puri Hair Hyaluronic Acid
Shampoo - Normale huid - 250 ml
Shampoo - Normale huid - 250 ml
€ 19,00
| Artikel | Collistar Attivi Puri Hair Hyaluronic Acid Shampoo 250 ml |
| Merk | Collistar |
| Collectie | Attivi Puri Hair Hyaluronic Acid |
| EAN | 8015150297301 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Shampoo |
| Volume | 250 ml |
| Huidtype | Normale huid |
| Texture | Gel |
| Verpakking | Pomp |
| Prijs per eenheid | € 7,60 per 100 ml |