€ 28,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Collistar Attivi Puri Hair Vitamin C
Haarmasker - Droge huid, Normale huid - 200 ml
Haarmasker - Droge huid, Normale huid - 200 ml
€ 28,50
| Artikel | Collistar Attivi Puri Hair Vitamin C Haarmasker 200 ml |
| Merk | Collistar |
| Collectie | Attivi Puri Hair Vitamin C |
| EAN | 8015150297257 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Haarmasker |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Droge huid, Normale huid |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Potje |
| Prijs per eenheid | € 14,25 per 100 ml |