€ 30,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Collistar Attivi Puri Hair Collagen
Serum - Droge huid, Normale huid - 100 ml
Serum - Droge huid, Normale huid - 100 ml
€ 30,00
| Artikel | Collistar Attivi Puri Hair Collagen Serum 100 ml |
| Merk | Collistar |
| Collectie | Attivi Puri Hair Collagen |
| EAN | 8015150297295 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Serum |
| Volume | 100 ml |
| Huidtype | Droge huid, Normale huid |
| Texture | Serum |
| Verpakking | Spray |
| Prijs per eenheid | € 30,00 per 100 ml |