€ 30,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Collistar Attivi Puri Hair Phyto-Keratin Filler
Filler - Droge huid - 100 ml
Filler - Droge huid - 100 ml
€ 30,00
| Artikel | Collistar Attivi Puri Hair Phyto-Keratin Filler Filler 100 ml |
| Merk | Collistar |
| Collectie | Attivi Puri Hair Phyto-Keratin Filler |
| EAN | 8015150297233 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Filler |
| Volume | 100 ml |
| Huidtype | Droge huid |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Pomp |
| Prijs per eenheid | € 30,00 per 100 ml |