-21%
€ 157,99
Adviesprijs € 199,99Je bespaart 21%
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Yves Saint Laurent MYSLF
Eau de parfum navulling - 150 ml
Eau de parfum navulling - 150 ml
€ 157,99
| Artikel | Yves Saint Laurent MYSLF Eau de parfum navulling 150 ml |
| Merk | Yves Saint Laurent |
| Collectie | MYSLF |
| EAN | 3614273852807 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de parfum navulling |
| Volume | 150 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Hout, Bergamot, Oranjebloesem |
| Prijs per eenheid | € 105,33 per 100 ml |