-21%
€ 126,40
Adviesprijs € 160,00Je bespaart 21%
Voordeligst€ 170,65
Adviesprijs € 216,01Je bespaart 21%
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/5f/b0/0a/1749767749/ysl-parfum-ml.png?ts=1749767749)
Yves Saint Laurent MYSLF L'Absolu
Parfum - 100 ml
Parfum - 100 ml
€ 170,65
| Artikel | Yves Saint Laurent MYSLF L'Absolu Parfum 100 ml |
| Merk | Yves Saint Laurent |
| Collectie | MYSLF L'Absolu |
| EAN | 3614274329384 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Prijs per eenheid | € 170,65 per 100 ml |