Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Yves Saint Laurent MYSLF
Parfum - 100 ml
Parfum - 100 ml
€ 196,00
| Artikel | Yves Saint Laurent MYSLF Parfum 100 ml |
| Merk | Yves Saint Laurent |
| Collectie | MYSLF |
| EAN | 3614274114645 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 196,00 per 100 ml |