€ 124,00
Voordeligst€ 167,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Yves Saint Laurent MYSLF
Eau de parfum navulbaar - 100 ml
Eau de parfum navulbaar - 100 ml
€ 167,00
| Artikel | Yves Saint Laurent MYSLF Eau de parfum navulbaar 100 ml |
| Merk | Yves Saint Laurent |
| Collectie | MYSLF |
| EAN | 3614273852814 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de parfum navulbaar |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Hout, Bergamot, Oranjebloesem |
| Prijs per eenheid | € 167,00 per 100 ml |