-21%
€ 126,40
Adviesprijs € 160,00Je bespaart 21%
Voordeligst€ 170,65
Adviesprijs € 216,01Je bespaart 21%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/5f/a7/56/1749767745/ysl-parfum.png?ts=1749767745)
Yves Saint Laurent MYSLF L'Absolu
Parfum - 60 ml
Parfum - 60 ml
€ 126,40
| Artikel | Yves Saint Laurent MYSLF L'Absolu Parfum 60 ml |
| Merk | Yves Saint Laurent |
| Collectie | MYSLF L'Absolu |
| EAN | 3614274329391 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 60 ml |
| Prijs per eenheid | € 210,67 per 100 ml |