€ 9,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/8f/32/91/1738724145/ted-sparks-foaming-shower-gel-fresh-linen.jpg?ts=1738724145)
Ted Sparks Fresh Linen
Douchegel - Normale huid - 200 ml
Douchegel - Normale huid - 200 ml
€ 9,50
| Artikel | Ted Sparks Fresh Linen Douchegel 200 ml |
| Merk | Ted Sparks |
| Collectie | Fresh Linen |
| EAN | 8720512263176 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Douchegel |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Normale huid |
| Texture | Schuim |
| Verpakking | Spray |
| Prijs per eenheid | € 4,75 per 100 ml |