€ 30,95
€ 25,95
Voordeligst€ 20,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/5b/40/8c/1738724153/ted-sparks-candle-diffuser-gift-set-m-fresh-linen.jpg?ts=1738724154)
Ted Sparks Fresh Linen
Gift set - 2 ml
Gift set - 2 ml
€ 30,95
| Artikel | Ted Sparks Fresh Linen Gift set 2 ml |
| Merk | Ted Sparks |
| Collectie | Fresh Linen |
| EAN | 8720512261486 |
| Categorie | Sets |
| Producttype | Gift set |
| Volume | 2 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Verpakking | Set |
| Prijs per eenheid | € 1.547,50 per 100 ml |