€ 26,95
€ 22,95
Voordeligst€ 41,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/b0/74/21/1738724150/ted-sparks-diffuser-fresh-linen.jpg?ts=1738724150)
Ted Sparks Fresh Linen
Diffuser - 200 ml
Diffuser - 200 ml
€ 26,95
| Artikel | Ted Sparks Fresh Linen Diffuser 200 ml |
| Merk | Ted Sparks |
| Collectie | Fresh Linen |
| EAN | 8718781478469 |
| Categorie | Interieurparfum |
| Producttype | Diffuser |
| Volume | 200 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Verpakking | Potje |
| Prijs per eenheid | € 13,48 per 100 ml |