€ 10,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Ted Sparks Fresh Linen
Bodyscrub - Droge huid, Normale huid - 200 ml
Bodyscrub - Droge huid, Normale huid - 200 ml
€ 10,95
| Artikel | Ted Sparks Fresh Linen Bodyscrub 200 ml |
| Merk | Ted Sparks |
| Collectie | Fresh Linen |
| EAN | 8720512265149 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodyscrub |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Droge huid, Normale huid |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 5,48 per 100 ml |