€ 26,95
€ 22,95
Voordeligst€ 41,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/7c/18/bc/1750372581/Ted-Sparks---Diffuseur-XL---Linge-Frais.jpg?ts=1750372581)
Ted Sparks Fresh Linen
Diffuser - 500 ml
Diffuser - 500 ml
€ 41,95
| Artikel | Ted Sparks Fresh Linen Diffuser 500 ml |
| Merk | Ted Sparks |
| Collectie | Fresh Linen |
| EAN | 8720512260588 |
| Categorie | Interieurparfum |
| Producttype | Diffuser |
| Volume | 500 ml |
| Prijs per eenheid | € 8,39 per 100 ml |