Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/4e/d9/7a/1738724146/ted-sparks-room-spray-fresh-linen.jpg?ts=1738724146)
Ted Sparks Fresh Linen
Roomspray - 100 ml
Roomspray - 100 ml
€ 15,95
| Artikel | Ted Sparks Fresh Linen Roomspray 100 ml |
| Merk | Ted Sparks |
| Collectie | Fresh Linen |
| EAN | 8718781478476 |
| Categorie | Interieurparfum |
| Producttype | Roomspray |
| Volume | 100 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Verpakking | Spray |
| Prijs per eenheid | € 15,95 per 100 ml |