Rabanne
Phantom Elixir
Parfum Intense - 150 ml
€ 102,80
€ 140,80
Voordeligst€ 165,40
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/f4/85/9d/1738728412/3349668644025.jpg?ts=1738728412)
Rabanne Phantom Elixir
Parfum Intense - 150 ml
Parfum Intense - 150 ml
€ 165,40
| Artikel | Rabanne Phantom Elixir Parfum Intense 150 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | Phantom Elixir |
| EAN | 3349668644025 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Parfum Intense |
| Volume | 150 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Prijs per eenheid | € 110,27 per 100 ml |