€ 22,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marie-Stella-Maris Voyage Vetiver
Douchegel - Droge huid, Normale huid - 300 ml
Douchegel - Droge huid, Normale huid - 300 ml
€ 22,00
| Artikel | Marie-Stella-Maris Voyage Vetiver Douchegel 300 ml |
| Merk | Marie-Stella-Maris |
| Collectie | Voyage Vetiver |
| EAN | 8720701162952 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Douchegel |
| Volume | 300 ml |
| Huidtype | Droge huid, Normale huid |
| Texture | Gel |
| Prijs per eenheid | € 7,33 per 100 ml |