€ 22,00
€ 39,00
Voordeligst€ 55,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marie-Stella-Maris Voyage Vetiver
Geurstokjes - 100 ml
Geurstokjes - 100 ml
€ 22,00
| Artikel | Marie-Stella-Maris Voyage Vetiver Geurstokjes 100 ml |
| Merk | Marie-Stella-Maris |
| Collectie | Voyage Vetiver |
| EAN | 8720701163119 |
| Categorie | Interieurparfum |
| Producttype | Geurstokjes |
| Volume | 100 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Verpakking | Flacon |
| Prijs per eenheid | € 22,00 per 100 ml |