€ 22,00
€ 39,00
Voordeligst€ 55,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marie-Stella-Maris Voyage Vetiver
Geurstokjes - 500 ml
Geurstokjes - 500 ml
€ 55,00
| Artikel | Marie-Stella-Maris Voyage Vetiver Geurstokjes 500 ml |
| Merk | Marie-Stella-Maris |
| Collectie | Voyage Vetiver |
| EAN | 8720701165564 |
| Categorie | Interieurparfum |
| Producttype | Geurstokjes |
| Volume | 500 ml |
| Verpakking | Potje |
| Prijs per eenheid | € 11,00 per 100 ml |