€ 20,00
Voordeligst€ 28,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marie-Stella-Maris Voyage Vetiver
Handzeep - Alle huidtypes - 250 ml
Handzeep - Alle huidtypes - 250 ml
€ 20,00
| Artikel | Marie-Stella-Maris Voyage Vetiver Handzeep 250 ml |
| Merk | Marie-Stella-Maris |
| Collectie | Voyage Vetiver |
| EAN | 8720701162280 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Handzeep |
| Volume | 250 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Vloeibaar |
| Prijs per eenheid | € 8,00 per 100 ml |